Styrelsen

Nature Assisted Health Care Holding AB

Styrelsen

 

Vald på bolagsstämman oktober 2015

 

Stefan Hägelmark, ordförande

sh@hagelmark.se

070-5425338

 

Katarina Erlingson, vice ordförande

katarina@erlingsongreengrowth.se

0760-194595

 

Inga-Lena Bengtsson, sekreterare

Il.bengtsson42@gmail.com

070-6129255

 

Henrik Landgren, SLU:s representant

Henrik.landgren@slu.se

072-5591665

 

Ulf Hallgårde

ulf@hallgarde.se

070-6258584

 

Patrik Grahn

Patrik.grahn@slu.se

 

Carina Tenngart Ivarsson

carinatenngart@yahoo.se

070-9477087

 

 

Suppleanter:

Thomas Björklund

Thomas.bjorklund@slu.se

 

Anders Larsson

Anders.larsson@slu.se

070-8278884

 

Lena Welén-Andersson

Lena.welen.andersson@comhem.se

 

 

Verksamhetsledare

 

Håkan Sandin

hakan.sandin@slu.se

070-316 89 20